Testowanie-recenzowanie

Jak w herbaciarni :)


  Satro Aristea

 

SAT-VEND s.c.  to firma dystrybucyjna bazująca na wieloletnim doświadczeniu uznanych partnerów  branży vendingowej. Główne cele i założenia firmy odzwierciedla jej wiodące hasło: „Vending to nasza pasja!” To właśnie ogromny potencjał, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz dążenie do zapewnienia usług na najwyższym poziomie gwarantuje firmie szybki rozwój i zaufanie wymagających Klientów rynku vendingowego.

SAT-VEND s.c. jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem produktów SATRO GmbH - czołowego w Europie producenta napojów rozpuszczalnych do maszyn vendingowych. Asortyment SATRO tworzy bogata gama doskonałych gatunkowo czekolad, herbat, cappuccino, creamera oraz 100% mleka itoppingu.  Do szerokiego wachlarza produktów dołączyła wprowadzona niedawno na rynek polski wyborna kawa liofilizowana (rozpuszczalna) SATRO. 

Ofertę firmy SAT-VEND s.c. uzupełniają doskonałej jakości mieszadełka vendingowe w czterech długościach 90 mm, 105 mm, 115 mm oraz 125 mm wykonane z idealnie przeźroczystego polistyrenu oraz kubeczki do automatów. Firma nasza jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem kubeczków vendingowych włoskiego producenta - firmy ARISTEA.

 

 

 

Mnie osobiście bardzo ukrzekły te herbatki,mąż oczywiśćie wziął kawę ;)

6 rodzaji herbat ,każda z mieszadełkiem.

Wszystkie zapakowane były w kartonowe pudełeczko i oczywiście każda w oddzielnej folii.

 

 

Na pierwsze testy załapała się Pure Passion czyli zielona herbata z owocową nutką.

 

 

Oprócz małych napisów na mieszadełku,na każdym opakowaniu jest inny napis i uroczy rysunek :)

 

 

Do szklanki wlewamy wodę, mieszadełko umieszczamy tak jak widać na powyższym zdjęciu ,wkładamy do szklanki i czekamy aż się zaparzy :)

 

 

Ja wziełam dość dużą szklankę więc herbata nie było mocno intensywna,

miała delikatny kolorek.

 

 

Po kilku minutach woreczek z herbatą robi się coraz pełniejszy.

 

 

 

Pyszny smak zielonej herbaty z delikatną goryczą i nutką słodkich owoców.

Zapraszam oczywiście na stronę firmową,abyście zapoznały się z resztą asortymentu :)

 

http://www.sat-vend.pl/